شومینه گازی

شومینه گازی و شومینه گازی دیواری

 باید توجه داشت که در نصب این شومینه ، به دلیل اینکه سوخت مورد نیاز آن به وسیله گاز تامین می شود، حتما باید هنگام ساخت و نصب شومینه گازی، فضایی برای لوله کشی گاز و همچنین نصب دودکش برای خارج شدن دود در نظر گرفت. شومینه گازی گرمادهی بیشتری نسبت به سایر شومینه های دیگه دارد و فضای بیشتری را گرم می کند. سوخت مصرفی آن گاز است که راحت تر از هر چیزی در دسترس در دسترس افراد می باشد.

شومینه گازی تاج
💎 کیفیت شومینه گازی ارائه بهترین مدل های شومینه
💲 قیمت شومینه گازی براساس مدل و نوع شومینه 
⏰ زمان پشتیبانی  9 صبح الی 9شب : 09128489152
☎️ثبت سفارش  تلفنی و حضوری
⌛زمان نصب  پس از ثبت سفارش
⭐ گارانتی ضمانت رفع و تعمیر در کوتاه ترین زمان

سفارش شومینه گازی باید از طریق مرکز معتبر صورت بگیرد، چرا که این محصول در تنوع بالایی از لحاظ نحوه کارکرد و شکل ظاهری تولید می گردد که هر کدام برای محیط خاصی مناسب است. برای دریافت مشاوره و انتخاب بهترین نوع شومینه گازی با کارشناسان فروش ما ارتباط برقرار نمایید.

شومینه تنها یک وسیله گرمایشی محسوب نمی‌شود و این روزها تبدیل به یک وسیله تزیینی و جزیی از دکوراسیون محسوب می‌شود برای زیبایی بخشیدن بیشتر به فضای خانه، بهتر است قبل از نصب شومینه گازی، دیوار کاذب جای گذاری کنید؛ اگر در دیوار فرورفتگی وجود دارد نیازی به این کار نیست. یک نصاب شومینه به خوبی می‌تواند شما را در نکات قبل از نصب شومینه گازی، سنگی و... راهنمایی کند.

در موقعیت هایی که تامین گاز به عنوان سوخت شومینه میسر است، شومینه های گازی انتخابی مناسبند. این شومینه ها را میتوان درون شومینه های دیگری که غیرفعال کرده بودید قرار دهید تا از همان قالب قبلی استفاده کرده باشید. این شومینه ها از نظر هزینۀ مصرف انرژی بسیار مرقوم به صرفه ترند؛ زیرا برای روشن کردن شومینه گازی میتوانید از گاز طبیعی شبکه گاز شهری استفاده کنید و یا کپسول حاوی پروپان به آن وصل کنید.

با این شومینه  گرچه مصرف انرژی کمتری دارند؛ ولی گرمای بیشتری دریافت میکنید. در این شومینه ها معمولا هیزم مصنوعی غیرقابل اشتعال، طوری سایر اجزا را پوشش داده اند که بیننده، صرفا هیزم و رقص شعله های آتش را مشاهده کند و مثلا خروجی دودکش قابل تشخیص نباشد. نصب این نوع شومینه ها نیز بسیار کم هزینه است؛ مخصوصا اگر مدل شومینه گازی دیواری را انتخاب نمایید. به جای نصب به صورت سنتی باز یا بسته، حالت شومینه آویزان یا شومینه رومیزی، میتوان این شومینه ها را روی دیوار نصب کرد تا فضایی اشغال نگردد.

بسته به نوع شومینه گازی دیواری، میتوان برای آنها دودکشی تعبیه کرد. ولی مدل های بدون دودکش نیز کاملا ایمن بوده و مناسب فضای اطراف انتخاب میگردند. معمولا این شومینه ها از نظر خروج گازهای انتشاری، میتوانند با دودکش یا بدون آن باشند. در مدل های شومینه بدون دودکش ، از سوختن گاز شومینه، دی اکسید کربن و بخار آب تولید می شود و به همراه گرما به صورت بی خطر وارد اتاق میگردد و در مرطوب شدن هوای فضای منزل نیز موثر است.

اگرچه شومینه های بدون دودکش ایمن اند و آلاینده های خروجی با حبس شدن در داخل، توسط شعله ها می سوزند، اما بهتر است برای مکانهای بسته و کوچک، برای  شومینه دودکش تعبیه شود و اگر این کار امکان پذیر نبود، نوع دیگری از شومینه ها مخصوصا  شومینه برقی دیواری انتخاب گردد. 

 


جدیدترین محصولات

پرفروش ترین محصولات