شومینه برقی دیواری با طرح های زیبا

شومینه برقی دیواری با طرح های زیبا

شومینه برقی دیواری با طرح های زیبا⭐️پایین ترین قیمت شومینه برقی

شومینه برقی دیواری طرح سفید زیبا می توانند از هر ماده ای که شما تصور می نماید ساخته شده باشند، نمونه های زیادی از این مدل از شومینه ها در سرتاسر جهان وجود دارند که هر یک از ماده ای متفاوت ساخته شده اند. تاکنون انواع مختلفی از شومینه های طرح سفید زیبا یا همان دیواری برقی ساخته شده اند و می توان از این میان به موادی همچون دیوار خالی، فولاد ضد زنگ، پلاستیک اشباع شده (نسوز)، سنگ طبیعی، بتون و موادی دیگر اشاره داشت. تنها چیزی را که می توان در این میان به عنوان یک سر فصل برای انتخاب مواد سازنده شومینه برقی به خصوص شکل دیواری آن مورد اشاره قرار داد، این است که در کل تنها به نظر مالک و یا تصورات طراح کار انتخاب ماده سازنده شومینه بستگی خواهد داشت (البته در این میان اولولیت با انتخاب و طرح مورد علاقه مالک می باشد).

اندازه شومینه برقی دیواری با طرح سفید زیبا

شومینه برقی طرح سفید زیبا می توانند در هر اندازه و شکلی و یا با هر ابعدادی ساخته گردند، شما نمی توانید یک سایز و یا اندازه ثابتی و یا حتی شده محدوده ای از اندازه های مختلف را برای محدود سازی اندازه شومینه برقی دیواری خود پیشنهاد نماید، شومینه برقی می توانند در هر نقش و اندازه و ابعادی ساخته گردند.

شومینه برقی دیواری طرح سفید زیبا به علت فن آوری ای به نام فن آوری اپتی میست یا همان (OPTI – MYST) توانسته اند و می توانند انواع طرح های شعله و حتی ترکیب های مختلف و متنوعی از اشکال و طرح های سه بعدی، دو بعدی و حتی تک بعدی از شعله ها را به وجود بی آورند، این فن آوری منحصر به فرد به آن ها اجازه می دهد تا شکل های هندسی را نیز برای شعله ها به کار ببندند، شعله های مثلث شکل بسازند، شعله هایی بسازند که تصویر یک مستطیل را به نظر متبادر خواهند ساخت، و انواع و اقسام شکل های هندسی می توانند در آن ها بر اساس طرح های مختلفی که الگو آن ها را به طراح القا می نماید، به کار گرفته شوند.برای اطلاع از قیمت شومینه برقی از سایت ما دیدن کنید.

نوستالژی در شومینه برقی دیواری طرح سفید زیبا

این فن آوری (منظور همان فن آوری اپتی میست می باشد) به طراح اجازه می دهد، تا در شعله ها ترکیب های زیبا و بسیار دل انگیزی از رنگ ها را به کار ببندد، شما می توانید به شلعه ها نمایی از یک رود یا یک آبشار را نیز ببخشید، واقعا تصور نمایید که در حال نگاه کردن به شعله های غیر واقعی یک شومینه برقی هستید، در حالی که شعله های اتش را ملاحظه می نمایید، این تصویر به شما دقیقا دشمن ذاتی آتش و اب را به تصویر می کشد، واقعا تصویری زیبا و خارق العاده و یا حتی هنری خواهد بود که شما آتش را به صورت یک رود روان ملاحظه نمایید، یا یک ابشار.

دیزاین منزل با شومینه برقی دیواری طرح سفید زیبا

می توانید فضای رویایی را تا حدی بیشتر در این تصویر سازی گسترش دهید، می توانید در شومینه برقی خود طرح یک دود کش ساخته، و به جای دود واقعی که می تواند تا حدودی خطرناک نیز باشد (به علت تولید میزان زیادی دی اکسید کربن)، از بخار آب استفاده کرده تا هم نمای منزل و شکل رویایی ای بوسیله ان ساخته و هم منزل خود را زیباتر ساخته و هم بتوانید به هوای محیط خود نیز مقداری رطوبت اضافه نمایید (البته این مسئله افزایش میزان بخار آب برای مکان هایی مناسب خواهد بود که دارای اب و هوای مرطوب باشند)، این بخار آب می تواند به شما تصویر دود در حال خروج از دود کش را القا نماید، می توانید با به کار گیری لامپ های ال ای دی (LED) این دود ها را رنگی نیز نمایید، تا به تصویر شما شکلی رویایی تر نیز ببخشد.

خلاقیت در شومینه برقی دیواری طرح سفید زیبا

در رستوران و هتل ها می توان با استفاده از طراحی های زیبا، این بخار را به صورت مه تبدیل کرده و همین نمای رویایی و بسیار خاطره انگیز به کمک آن ها ابتکارات دیگر و جانبی فراوانی که می توانید از آن اها استفاده نمایید به ان ها کمک می نمایند تا تصویری نوستالژیک را به کمک یکدیگر بسازید. می توان ابداعات نامحدودی را در این تنوعی که می توان در این بخار ها ایجاد کرد به کار گرفت، شما کمی به منظره فکر کنید، به این طریق، قادر خواهید بود تا به راحتی از طرح هایی به مراتب زیبا تر نیز پرده برداری نمایید.

نحوی کارکرد شومینه برقی دیواری طرح سفید زیبا

کار کردن با شومینه برقی دیواری طرح سفید زیبا ، بسیار ساده و آسان است، نه تخصص می خواهد، نه تجربه و نه حتی می تواند خطرات زیادی را به علت عدم کار کردن به صورت درست برای شما به دنبال داشته باشد. امروزه برای شومینه های برقی حتی کنترل نیز در نظر گرفته می شود که دیگر نیازی به حرکت کردن و انرزی مصرف کردن برای دسترسی داشتن به شومینه نیز نیاز خواهد بود.

تاثیر شومینه برقی دیواری در محیط

نمای زیبایی که این شومینه برقی دیواری طرح سفید زیبا به محیط می بخشد شومینه برقی دیواری طرح سفید زیبا ظاهری بسیار جذاب دارند، واقعا زمانی که در محیطی قرار می گیرند، به ان محیط ارامش بخشیده و طراحی زیبای آن ها در هر یک از مدل های مختلفی که طراحی شده باشند، واقعا باعث زیبایی و جذابیت بیشتر محیط نیز خواهد شد.

می توانید برای شومینه برقی دیواری طرح سفید زیبا خود یک دودکش مصنوعی درست کنید، می توانید از انواع و اقسام ابداعات مختلف، به منظور هر چه بیشتر زیبا سازی محیط خود کمک بگیرید، واقعا هنگامی که یک شومینه برقی دیواری طرح سفید زیبا در اختیار دارید، دست شما برای بهره گیری از ابتکارات ذهنی کاملا باز باز می باشد.برای اطلاع از قیمت شومینه میتونید با کارشناسان ما تماس بگیرید.

نماهای مختلف شومینه برقی دیواری طرح سفید زیبا

شومینه برقی دیواری طرح سفید زیبا می توانند به کمک فن اوری اپتی میست خود شعله های بسیار زیبایی داشته باشند، البته به یاد داشته باشید که در کل شومینه های برقی به وسیله المنت های درونی خود حرارت تولید کرده و به هیچ عنوان از شعله های آتش برای تولید گرما استفاده نمی نمایند به همین علت می توان از انواع و افسام شعله های مصنوعی در این مدل از شومینه ها استفاده کرد. در کنار آن می توان ابتکارات به مراتب بیشتری را نیز برای خاطره سازی و یا زیبا تر کردن محیط استفاده کرد.

جدیدترین مقالات