شومینه برقی دیواری

شومینه برقی دیواری

شومینه برقی دیواری⭐️قیمت شومینه برقی دیواری

 یکی از بزرگ ترین نقاط ضعف یا ایراداتی که شومینه برقی می تواند اطلاق گردد، را می توان همان بزرگ ترین نقطه قوت آن دانست، بزرگ ترین نقطه ضعف شومینه های برقی در واقع همان عدم وجود شعله واقعی در آن محسوب می گردد.

این به چشم مالک شومینه بستگی دارد که می خواهد آن را شعله ببیند یا این که دوست دارد به آن به همان صورتی که هست به عنوان شعله مصنوعی نظر بی افکند. • همیشه در زندگی استفاده از موارد غیر واقعی نمی تواند مزیت محسوب گردد، حضور شعله وافعی را در فضای منزل بهتر است در مواردی خاص یک مزیت محسوب داریم.

این خود می تواند برای محیط اطراف شومینه نکته ای منفی محسوب گردد، که دیگر نمی توان در اطراف آن نشسته و از صدای جلز و ولز سوخت چوب در داخل شومینه لذت برد، در واقع با استفاده از شومینه برقی شما خود را از این نعمت محروم ساخته اید. البته در برخی از مدل ها این نقطه ضعف را با تعبیه یک بخش تولید صدا جبران کرده اند، به این ترتیب شومینه های برقی نیز می توانند صدای سوختن چوب را برای شما به ارمغان بی آورند.برای اطلاع از قیمت شومینه با کارشناسان فروش ما تماس بگیرید.

 نکته دیگری که باید در این حا بدان اشاره کرد، همانا عدم دسترسی داشتن به بوی سوخت دلپذیر چوب است.

نقاط ضعف شومینه برقی مرتبط با تولید حرارت

 همانگونه که در تمامی توضیحات مربوط به انواع مختلف شومینه توضیح دادیم، آن طراحی نشده اند که بتوانند به عنوان وسیله گرمایشی اصلی یک منزل به کار گرفته شوند. آن تنها قادرند که به اندازه ای محدود تولید حرارت نمایند، در حقیقت شما باید یک وسیله گرمایشی اصلی را دارا بوده و در کنار آن به عنوان تنها یک مکمل از یک شومینه برقی نیز استفاده نمایید.

نقاط ضعف شومینه برقی مرتبط با تولید حرارت

از آن جا که شومینه های برقی همان طور که از نامشان بر می آید با الکتریسیته فعالیت می نمایند، میزان مصرف برق شما را به شدت افزایش خواهند داد. بنابراین نمی توان آن ها را جندان وسائلی با صرفه توصیف کرد.

 نقطه ضعف بزرگ این سیستم ها این است که در هنگام قطعی برق کاملا از کار افتاده و تقریبا هیچ بازدهی ای را برای شما به دنبال نخواهند داشت. به همین خاطر شما نیاز به داشتن یک وسیله گرمایشی مورد اطمینان تری نیز خواهید داشت تا در صورت قطعی برق به مدتی طولانی قادر به استفاده از آن بوده و از سرما رنج نبرید.

البته راهکارهایی نیز برای کاهش میزان مصرف برق این دستگاه الکتریکی در نظر گرفته شده است که می توانید در مقالات دیگر ما به این راهکارها مراجعه نموده و بتوانید با به کار بستن آن ها بصورتی صحیح، مشکل مصرف بالای انرژی الکتریکی این سیستم ها را تا حدودی کاهش دهید.

نقطه ضعف شومینه برقی مرتبط به وسایل جانبی

یکی از دردسرهایی که معمولا برای افرادی که برای نخستین بار است قرار به استفاده از شومینه برقی را دارند همیشه مشکلی اساسی محسوب می گردد، این است که سیستم های شومینه های برقی گاهی اوقات با برچسبی به معنی نیاز به استفاده از مواردی جانبی را دارا می باشد همراه هستند.

برای افرادی که تجربه استفاده از شومینه برقی را دارا نمی باشند این جمله چندان آشنا نیست و آن ها را گیچ می نماید. معنی این جمله این است که برای زیبا تر شدن، شومینه برقی شما نیاز مند استفاده از برچسب های مخصوصی است که نمای شعله مصنوعی را به آن ببخشد.

شومینه برقی دیواری

برای مدل های شومینه برقی دیواری بیاد داشته باشید همیشه لازم است تا چند قلاب به دیوار نصب کرده و شومینه خود را به آن آویزان نمایید.

 زمانی که قرار است که از شومینه برقی طرح مبلمانی مانند میز تلویزیونی، کتابخانه های و امثال هم استفاده نمایید، بیاد داشته باشید که گول ظاهر آن ها را نخورید آن ها نیازمند هیچ اقدام پایه ای نبوده و حتی در مدل های کتابخانه ای نگران حرارت آن ها به جهت آسیب رسانیدن به کتاب ها نیز نباشید.

نقطه ضعفی در خصوص ارزش افزوده شومینه برقی

از آن جایی که شومینه برقی نیازی به دودکش ندارند، ممکن است منزل خود را از نمای یک دودکش تزیینی زیبا محروم کرده و به همین علت می توان آن ها را یکی از دلایل کاهش ارزش منزل و یا کاهش زیبایی منزل بشناسید. ولی البته راه حل نیز برای این مشکل وجود دارد، می توانید از دودکش های تزیینی برای جبران این کمبود استفاده نمایید.

جدیدترین مقالات